Wsparcie informatyczne

Oddeleguj technikalia

Przypilnuję, aby Twoja strona internetowa działała szybko, sprawnie i nie tworzyła przeszkód w kontakcie z klientami. Wszelkie aktualizacje skryptu, rozszerzenia funkcjonalności i automatyzacje zrzuć ze swojej głowy na moje barki. Z pomocą nowoczesnego oprogramowania pomogę Ci także przeredagować teksty w taki sposób, by były przyjazne dla czytelników i pozycjonowania.
Żaden przecinek nie umknie.

Zamów teraz

Co otrzymujesz w pakiecie?

W pakiecie otrzymujesz wsparcie we wszelkich sprawach technicznych i graficznych dotyczących działalności on-line.

Modyfikacje WWW

Wszelkie modyfikacje na Twoich stronach internetowych, aktualizacje systemów CMS takich jak WordPress oraz redagowanie treści dostarczonych przez Ciebie.

Rozwiązywanie problemów

Naprawa błędów na stronach internetowych, audyt, przyspieszanie stron internetowych i testowanie.

Optymalizacja kosztów

Niejednokrotnie można zoptymalizować koszt hostingu, domen czy innych narzędzi, wybierając odpowiednich dostawców. Przeanalizuję dla Ciebie Twoje portfolio narzędzi i zasugeruję zmiany, jeśli pozwolą Ci zaoszczędzić.

Integracje i automatyzacje

Wdrażanie wszelkiego rodzaju integracji i automatyzacji pomiędzy Twoimi narzędziami w Internecie, pozwalające zaoszczędzić Twój cenny czas.

Prace graficzne

W ramach wsparcia technicznego możesz również zlecić mi prace graficzne takie jak przygotowanie logotypów, wizytówek, stopek do e-maili itp.

Research

Potrzebujesz informacji naukowych, ale nie masz czasu ich szukać? W tym również mogę Ci pomóc. Daj mi znać, czego szukasz, a przygotuję Ci raport z odnośnikami do badań i artykułów naukowych.

Prace programistyczne

Zaimplementuję dla Ciebie skrypty PHP i JavaScript zarówno w wersji Vanilla, jak i w ramach frameworków Laravel i VueJS.

Migracja danych

Niejednokrotnie zachodzi potrzeba wykonania importów i eksportów między różnymi systemami i witrynami internetowymi. Pomogę Ci przygotować skrypt, który to wykona w krótszym czasie niż ręczne przeklepywanie wierszy arkusza.

Zamów teraz

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź, czy nie odpowiedziałem już na Twoje pytanie poniżej.

Jak wygląda rozliczanie się?
Kupując pakiet godzin, zasilasz u mnie swoje saldo. Z tego salda odejmuję czas, jaki spędzam nad zadaniami dla Ciebie w naliczaniu minutowym – to znaczy, że jeśli zadanie zajmie mi 5 min, to odejmę z salda tylko 5 min. :)
Jaki jest czas reakcji na zgłoszenie?
Na sprawy bardzo pilne, które blokują Twój biznes, reaguję w ciągu od kilku minut do kilku godzin. Jeśli planujesz akcję marketingową i potrzebujesz kogoś, kto będzie czuwał nad sprawami technicznymi, daj mi wcześniej znać, abym był przy komputerze w tym czasie i reagował na ewentualne awarie. Na sprawy mniej pilne reaguję w ciągu maksymalnie 48 godzin (zazwyczaj w ciągu 24 godzin), jeśli to drobne sprawy to od razu je wdrażam w tym czasie
Czy wystawiasz faktury VAT? To cena brutto czy netto?
Tak, wystawiam faktury. Aktualnie korzystam ze zwolnienia VAT, więc na fakturze cena netto = cena brutto.
Czy obsługujesz WordPress?
Tak, to obok Laravela główne środowisko, które obsługuję.
Czy zajmujesz się też pozycjonowaniem (SEO)?
Tak, mogę Ci pomóc w kwestiach technicznych SEO, jednak zazwyczaj sugeruję szybsze metody pozyskiwania ruchu. SEO zazwyczaj jest bardzo czasochłonne a zadowalający efekt może być widoczny dopiero po kilku miesiącach.
Czy napiszesz mi aplikację do zarządzania procesami w firmie?
Tak, mogę przygotować dla Ciebie aplikację biznesową online opartą o środowisko Laravel, co pozwoli zautomatyzować wiele procesów w Twojej firmie.
Czy robisz integracje z API?
To zależy, co chcesz zintegrować i w jakim środowisku :). Jeśli jest to środowisko PHP, JavaScript lub Vue oraz dobrze udokumentowane API, to prawdopodobnie będę mógł Ci z tym pomóc. :)

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Umów bezpłatną konsultację

Referencje

Zobacz jak inni ocenili współpracę ze mną

Zamów teraz